#60 Czaromarownik [przedpremierowo]🗓

września 13, 2017


Czaromarownik
magiczny kalendarz 2018
data wydania: 13 października 2017

Moje drogie, bo to stricte do was jest skierowany dzisiejszy post, wydawnictwo Kobiece przygotowało dla nas coś zaczarowanego na rok 2018. Jeśli jesteście fankami planowania, zapisywania każdego drobiazgu lub po prostu utrzymania kontroli nad swoim życiem to Czaromarownik jest idealny dla was!

Wielkimi krokami zbliża się koniec obecnego roku oraz nadejście następnego. Dla wielu z nas to czas zmian, pełen oczekiwań. Aby wszystko mieć pod kontrolą najlepiej wszystko spisywać, wiem to z doświadczenia. Zapisane na papierze nabiera większej mocy. Dlaczego więc nie zaopatrzyć się w kalendarz, który pomoże Ci ogarnąć wszystko, a na dodatek posłuży radą?

Boisz się, że takie cudo nie istnieje? Bez obaw, właśnie je znalazłaś!

Czaromarownik to nie tylko kalendarz z dużą ilością miejsca na notatki, lecz także twój własny, prywatny doradca! 

Nie wierzysz? Zajrzyj do środka wraz ze mną!Dużo miejsca na notatki!
Każdego dnia możesz zapisać swoje plany, osiągnięcia lub po prostu rzeczy warte zapamiętania i wspomnienia w przyszłości.

Porady i ciekawostki! 
Nie tylko odzieżowe, lecz także zdrowotne.Motto na każdy dzień umili Ci czas oraz nauczy lub zachęci do spróbowania czegoś nowego!

Mam nadzieję, że pomimo braku ostrości prezentacji zachęciłam Cię do dania szansy Czaromarownikowi. Jestem zdania, że nie pożałujesz! Koniecznie zapoznaj się z jego ofertą i zaopatrzyj swój magiczny kalendarz. Ja jestem na tak i z niecierpliwością wyczekuję swojego egzemplarza :)

Za możliwość zrecenzowania kalendarza dziękuję

Przeczytaj również

2 komentarzy

 1. Uważam, że jest to świetny kalendarz, który może pełnić rolę mini pamiętnika. W dodatku jest pięknie oprawiony i zawiera wiele ciekawych porad. Nie mogę się doczekać wersji finalnej :)

  magical-reading.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie patrzyłam na niego z tej perspektywy, ale to prawda. Przepiękne wydanie kusi, aby uczynić Czaromarownik swoim powiernikiem!

   Usuń

Press

zBLOGowani.pl

Google+ Followers

Wszystkie zdjęcia oraz teksty są autorstwa @ksiazkowapasja. Zakaz kopiowania. Obsługiwane przez usługę Blogger.